Aktualności

 • Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

  23.12.2021
  Najserdeczniejsze życzenia szczęśliwych radosnych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku 2022!
 • Tunele zamrażalnicze - optymalne rozwiązania do (nie)typowych zastosowań

  19.11.2021
  Przy błyskawicznie zmieniających się potrzebach konsumentów i jednoczesnym wprowadzaniu na rynek coraz nowszych produktów przetworzonych, konieczne jest zastosowanie unikalnych metod wytwarzania oraz utrwalania żywności. Tunele zamrażalnicze marki UNIDEX są w stanie sprostać dzisiejszym potrzebom przemysłu spożywczego w dziedzinie chłodzenia, mrożenia lub głębokiego mrożenia produktów żywnościowych.
 • Targi POLAGRA - wydarzenie nr 1 w branży spożywczej z udziałem Unidex

  16.09.2021
  Targi POLAGRA w Poznaniu to wydarzenie o najdłuższej tradycji biznesowej w Polsce i jedno z kluczowych wydarzeń branży spożywczej oraz HoReCa w Europie. W tegorocznej edycji wydarzenia, zaplanowanego na dni 4-6 października 2021 r., weźmie również udział marka Unidex, największy polski producent tuneli zamrażalniczych, prezentując na swoim stanowisku m.in. przenośnik spiralny dla sektora spożywczego.
 • Nowa strona internetowa Unidex!

  05.04.2021
  Witamy na nowej stronie internetowej marki Unidex – największego polskiego producenta tuneli zamrażalniczych. Stworzyliśmy ją po to, aby być bliżej Was. Dzięki niej będziecie mogli poznać naszą firmę oraz oferowane przez nas produkty i usługi. Mamy nadzieję, iż spełni ona Wasze oczekiwania.