Aktualności

Nowa strona internetowa Unidex!

05.04.2021

Witamy na nowej stronie internetowej marki Unidex – największego polskiego producenta tuneli zamrażalniczych. Stworzyliśmy ją po to, aby być bliżej Was. Dzięki niej będziecie mogli poznać naszą firmę oraz oferowane przez nas produkty i usługi. Mamy nadzieję, iż spełni ona Wasze oczekiwania.

Po lewej stronie, ułożone w kolumnie, znajdziecie główne kategorie zawierające wszystko to, co może Was zainteresować. W kategorii „O nas” znajdziecie informacje o naszej firmie, jej historię oraz powody, dla których warto nawiązać z nami współpracę. Chcąc dowiedzieć się o najnowszych wydarzeniach związanych z naszą działalnością, wejdźcie w kategorię „Aktualności”. Jeśli jesteście zainteresowani tym, jakiego rodzaju pomoc możemy zaoferować posiadaczom zakupionego u nas lub u innych producentów sprzętu, sprawdźcie koniecznie, co znajduje się w kategoriach „Serwis” oraz „Modernizacje”. A może chcecie dowiedzieć się, z kim współpracujemy przy produkcji naszych tuneli zamrażalniczych? O tym przeczytacie w zakładce „Partnerzy”.

To, co najważniejsze, czyli przegląd naszego asortymentu, znajdziecie w zakładce „Produkty” oraz w starannie uszeregowanej kolumnie po prawej stronie. Każdy z przedstawionych tam produktów został dokładnie opisany z uwzględnieniem jego przeznaczenia, danych technicznych, zalet oraz informacji na temat jego poszczególnych wersji. Na wszystkie Wasze wątpliwości, których nasze opisy produktów nie będą w stanie rozwiać, bardzo chętnie odpowiemy osobiście. Właśnie temu służy zakładka „Kontakt”. W niej znajdziecie dane teleadresowe do osób współtworzących nasz dział handlowy, do serwisantów, sekretariatu naszej firmy, a także naszych zagranicznych reprezentantów.

Aby ułatwić Wam kontakt z nami, nową stronę przygotowaliśmy w pięciu wersjach językowych: polskim, angielskim, rosyjskim (proszę wpisać dwa brakujące). W trzech pierwszych językach możecie porozumiewać się również z naszymi przedstawicielami handlowymi rezydującymi na terenie Polski. Nasi reprezentanci zagraniczni gotowi są do prowadzeniu rozmów w językach obowiązujących na terenie krajów, które obsługują.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej nowej strony i korzystania z wszystkich jej zasobów. Pozostańmy w kontakcie!