O firmieFirma Unidex powstała w 1992 roku, bazując na długoletnich doświadczeniach w branży sięgających 1980 roku.


Jej założycielami są inżynierowie – długoletni pracownicy zakładu zajmującego się produkcją maszyn do przetwórstwa żywności. Zakres działalności firmy to przede wszystkim projektowanie, produkcja oraz montaż u klienta fluidyzacyjnych tuneli zamrażalniczych (IQF) przeznaczonych do zamrażania owoców, warzyw, mięsa i drobiu, ryb i owoców morza.
W odpowiedzi na zmieniające się potrzeby rynku przetwórstwa żywności nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań technologicznych.


Jesteśmy ukierunkowani na spełnianie indywidualnych wymogów klientów. Oferujemy najbardziej elastyczne, kompleksowe rozwiązania na rynku.


Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Przeprowadzamy modernizacje starszych tuneli, nie tylko Unidexu, wyposażając je w nasze nowe rozwiązania umożliwiające uzyskanie lepszej jakości produktu, dłuższej pracy pomiędzy odmrożeniami tunelu i niższych kosztów eksploatacji.


Produkujemy również elementy linii technologicznych.


Przeprowadzamy szkolenia z obsługi naszych urządzeń oraz zapewniamy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.


Cały czas pracujemy nad udoskonalaniem naszych urządzeń tak aby dawały produkt najwyższej jakości i spełniały najostrzejsze wymogi odnośnie higieny i bezpieczeństwa.