Aktualności

Serwis i modernizacja urządzeń zamrażalniczych w firmie Unidex. Dlaczego warto powierzyć nam ich przeprowadzenie?

25.04.2023

Szukasz serwisu dla swoich tuneli zamrażalniczych? Sprawdź, dlaczego powinieneś wybrać właśnie Unidex

Bez względu na typ i rodzaj używanego w dowolnym przedsiębiorstwie urządzenia, kluczem do zadowolenia z jego pracy jest bezawaryjność. To właśnie bezawaryjność decyduje o jakości, produktywności, wzroście lub spadku kosztów eksploatacji i o wszystkim to, co w ostatecznym rozrachunku wpływa bezpośrednio na sukces firmy. Mając tego pełną świadomość, wprowadziliśmy do naszej oferty usługę serwisowania urządzeń zamrażalniczych zarówno wyprodukowana przez nas samych, jak i przez dowolnego innego producenta.

Wybierając serwis tuneli zamrażalniczych przeprowadzany przez Unidex, otrzymujesz w zamian:

  • długą i bezawaryjną pracę serwisowanych przez nas urządzeń;
  • dostęp do wykwalifikowanego zespołu serwisantów Unidex;
  • szybką interwencję naszych fachowców i zażegnanie problemów technicznych oraz technologicznych w całym okresie użytkowania serwisowanego urządzenia.

Pamiętaj również, że decydując się na dowolną oferowaną przez nas maszynę, wraz z nią zyskujesz usługę pierwszego uruchomienia oraz możliwość przeszkolenia załogi z prawidłowej obsługi nowego urządzenia. Uzupełnieniem oferty serwisowej jest także dostęp do części zamiennych do wszystkich naszych maszyn, a także do niektórych modeli innych marek.

Dlaczego modernizacja urządzeń zamrażalniczych jest tak ważna? Z jakich powodów to właśnie nam warto ja powierzyć?

Każde, nawet najnowocześniejsze urządzenie z czasem zaczyna ustępować pod względem działania oraz funkcjonalności maszynom wytwarzanym zgodnie z pojawiającymi się ciągle i nieustannie rozwijanymi technologiami. Jeśli Ty i Twoja firma nie chcecie pozostać w tyle, powinieneś rozważyć modernizację posiadanych tuneli zamrażalniczych do standardów pozwalających utrzymać wysokie tempo i równie wysoką jakość pracy. W naszej ofercie znajdziesz:

  • wymianę i remonty wymienników ciepła – zarówno w tunelach fluidyzacyjnych, spiralnych, jak i w liofilizatorach;
  • retrofity (modyfikację zgodną z nowymi wymaganiami lub specyfikacjami) taśm w tunelach fluidyzacyjnych – obejmujące montaż dedykowanej, modułowej taśmy z tworzywa sztucznego;
  • retrofity całych systemów spiralnych w tunelach oraz przenośnikach – w tym montaż taśmy z tworzywa sztucznego lub stali nierdzewnej;
  • przeglądy, audyty i modernizacje kompletnych tuneli fluidyzacyjnych, a także tuneli spiralnych;
  • montaż systemów CIP (cleaning in place) oraz systemów UDS (urządzeń do usuwania szronu).

Wybierając modernizację przeprowadzoną przez Unidex, zyskujesz nowoczesność, wydajność i bezawaryjność na kolejne lata eksploatacji.

Czytaj również:

Innowacyjne rozwiązania w przemyśle chłodniczym: W jaki sposób tunele fluidyzacyjne wpłynęły i wpływają nadal na efektywność zamrażania żywności?

Czy tunele zamrażalniczo-fluidyzacyjne wpływają na jakość i świeżość zamrożonej żywności?

Fluidyzacja i odwrócona fluidyzacja we współczesnym przemyśle spożywczym.