Linie technologiczne

Oferta lini technologicznych


W naszej ofercie znajdują się także maszyny wchodzące w skład linii technologicznych do mrożenia owoców i warzyw takie jak przenośniki czy myjki produktu. Wszystkie maszyny produkowane są na zamówienie, z uwzględnieniem indywidualnych wymagań klientów dotyczących ich parametrów.

myjka wodno powietrzna

myjka wodno powietrzna

Myjka wodno-powietrzna przeznaczona jest do mycia praktycznie każdego rodzaju owoców i warzyw. Wtłaczane powietrze powoduje ruch wody i dokładne mycie produktów.

mjka-szczotkowa

myjka szczotkowa

Myjka szczotkowa służy do mycia owoców takich jak truskawki i wiśnie. Wirujące szczotki z delikatnym włosiem powodują obracanie się i mycie produktu. Zanieczyszczenia spłukiwane są strumieniem wody.

przenosnik-inspekcyjny

przenośnik inspekcyjny

Przenośnik inspekcyjny służy do transportu surowca oraz umożliwia jego inspekcję. Przenośnik może być wyposażony w wentylator do usuwania wody po operacji mycia.

przenosnik szczebelkowy

przenośnik szczebelkowy

Przenośnik szczebelkowy przeznaczony jest do transportu surowca na żądaną wysokość. Przenośnik tego typu stosowany jest do podawania produktu na podajnik wibracyjny przed tunelem zamrażalniczym.

przenosnik wibracyjny

przenośnik wibracyjny

Podajnik wibracyjny jest integralną częścią tunelu zamrażalniczego. Przenośnik przeznaczony jest do równomiernego rozprowadzania produktu na taśmie tunelu.

przenosnik inspekcyjny 2

przenośnik inspekcyjny 2

Przenośnik inspekcyjny z taśmą płaską z tworzywa sztucznego jest przeznaczony do inspekcji produktów zamrożonych. Dzięki oświetleniu i białej taśmie warzywa i owoce są doskonale widoczne dla pracowników dokonujących inspekcji.

urządzenia nietypowe

urządzenia nietypowe

Produkujemy nietypowe urządzenia na indywidualne zamówienie klienta. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dokładniejszych informacji.